Teczki ofertowe. Tylko teraz wizytówki GRATIS. Drukarnia i różne druki dla firm.

sprzedam


Teczki ofertowe firmowe, ofertówki są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów reklamowych i ofertowych. Nasze teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe czy właśnie wizytówki stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy.

Produkowane przez nas teczki ofertowe są najczęściej zamawianym produktem. Dodatkowo można je zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów archiwalnych czy też reklamowych. Oferujemy Państwu druk teczek ofertowych w nakładach od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady produktu reklamowego takiego jak teczki ofertowe zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni.

PROMOCJA. Aktualnie do każdego zamówienia na teczki ofertowe przy nakładzie 250 egz. i więcej dodajemy zupełnie GRATIS pakiet 250 egz. wizytówek jednostronnych.

http://www.alt-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 326

nr ogłoszenia: 19212