Samsung galaxy s9 plus 256 gb czarny nowy bez simlocka! Bielsk Podlaski
Ogłoszenie archiwalne
To ogłoszenie wygasło dnia 11.08.2019. Dane kontaktowe nie są już dostępne.1 790,00 zł
Sprzedam fabrycznie nowy telefon
Samsung galaxy s9 plus
telefon jest nowy nie używany
24 miesiace gwarancji produventa
Samsung S9 Plus czarny
Pochodzenie : Europejska dystrybucja
Stan : Nowy
Kolor : Szary
Niebrandowany / czysty soft
Fabrycznie zapakowany / zaplombowany / zafoliowany
Nieaktywowany
Fabrycznie bez blokady sieci SIM-LOCK / działa z każdą karta SIM - Polską oraz Zagraniczną
Posiada język Polski
SKŁAD ZESTAWU :
Telefon (nowy, fabrycznie zapakowany w foliach)
Skrócona instrukcja obsługi (zazwyczaj po angielsku)
Kabel do transmisji danych
Oryginalny zestaw słuchawkowy
Oryginalna ładowarka
Oryginalne pudełko
Rekomendowany kontakt
Informacje dodatkowe
Edmund
Nowy
Ogłoszenie archiwalne
Dane kontaktowe nie są już dostępne. Zachęcamy do przeglądania aktualnych ogłoszeń.
Szybkie akcje
Podobne ogłoszenia
Xbox Game Pass for PC 1 Month Trial
24,58 zł 19 godz temu
NEWELL AKUMULATOR ZAMIENNIK EN-EL20 (NIKON)
45,00 zł 19 godz temu
Polaroid COLOR FILM 600 2-PAK
139,00 zł 3 dni temu
Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna (Gra PS5)
81,45 zł 3 dni temu
Safe Cards Storage Album na karty Pokemon Tcg Czarny 360 kart
46,99 zł 6 dni temu
Sencor SDF 742 WE
179,90 zł 6 dni temuMasz coś do sprzedania lub oferujesz usługi?
Dodaj ogłoszenie na ogloszeniabielsk.pl i docieraj do tysięcy klientów w Bielsk Podlaski!